بازی Overwatch یک بازی ویدیویی چند نفره  و توسط کمپانی Blizzard ساخته شده است. این بازی برای پلتفرم های xbox1 ،pc و ps4 در سال ۲۰۱۶ در دسترس کاربران قرار گرفت. Reindhart’s و D.Va در بازی Overwatch دارای Skin جدید می شوند. در Skin جدید این بازی رنگ آبی قالب می باشد و حتی لباس Pilot هم از این قاعده مستثنی نیست.

شخصیت D.Va با لباس طرح گل دار به رنگ آبی متمایل به سفید و چهره برنزه در بازی ظاهر می شود. D.Va با موهای بلند قهوه ای و یک عینک آفتابی به شکل قلب ظاهری متفاوت در بازی خواهد داشت.

لباس Gridironhardt Reindhart به جای زره قرار دارد. این لباس باعث می شود با دقت و قدرت بیشتر به مبارزه با دشمنان بپردازید.

رویداد تابستانی بازی Overwatch برای سال سوم خود در تاریخ ۹ آگوست (هیجده مرداد) برگزار می شود. بازی Lucioball در سال جاری منتشر و عرصه به Busnan کره جنوبی هدایت خواهد شد.

بازی Overwatch

بازی Overwatch به شکل یک شهر بازی که از سایر مجموعه‌ بازی ‌های ساخته شده توسط کمپانی بلیزارد نظیرDiablo، Warcraft و StarCraft الهام گرفته و ساخته شده است.

یکی از دلایل موفقیت Overwatch رویدادهای مختلفی است که Blizzard همواره در دسترس کاربران قرار می دهد و به طور کلی، گیم پلی بازی Overwatch مشارکت قهرمانان را هدف قرار می گیرد.

سازندگان بازی شدیدا به بررسی بازخوردهای بازیکنان توجه می کنند و تمامی مشکلات را از میان بر می دارند.

با تشکر از همراهی شما عزیزان. امیدوارم نکات یاد شده در این مقاله تاثیر خوبی برای شما به همراه آورد. همان طور که پیش تر اشاره شد، بازی Overwatch برای پلتفرم های xbox1 ،pc و ps4 وجود دارد. پس اگر این بازی را بر روی این پلتفرم ها انجام می دهید تجربه و نکات آموزشی خود را از بازی برای دوستانتان در کامنت های زیر به شکل دیدگاه در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

خرید بازی دست دوم و کارکرده Overwatch برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *